Wasze blogi ;)

Tutaj możecie reklamować swoje blogi, a ja później dodam je na listę ;D

Oto i ona:
*blog Pluton         http://breath-of-blue.blogspot.com/
*blog Ann Nna      http://one-thing-one-direction-story.blogspot.com/
*blog | Pamela |  http://my-lovesick.blogspot.com/

5 komentarzy:

 1. U mnie na blogu pt. "Breath of Blue" pojawił się już pierwszy rozdział! Wprowadzi Cię on w świat głównej bohaterki oraz jej niezwykłej, wypełnionej po brzegi ciężką pracą, muzyką i radością szkoły. Nie zabraknie niesławnych chłopców z One Direction! Mam nadzieję, że Cię zainteresuje :) Z góry bardzo przepraszam za spam, jest to nowe opowiadanie i próbuję się jakoś wybić. Liczy się każdy czytelnik! Pozdrawiam i mocno tulę do serducha <3 Pluton xx http://breath-of-blue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do mnie :)) Opowiadania nie wyróżnia się za bardzo od innych ( nie będę cię oszukiwać, że jest jakieś genialne, niepowtarzalne itd., żebyś nie doznała zawodu ;p), ale może wpadniesz?
  "-Ughh! Czyj to pokój?- zapytałam szeptem chłopaka.
  - Louisa. Eh, Liam tyle razy mu mówił, żeby posprzątał przed waszym przyjściem, ale jak widzisz… zapomniał.
  -Taaa, zapomniał. Bynajmniej mój wyidealizowany obraz was traci na ostrości. Perfekcyjni mężczyźni? Ha ha ha!- uśmiechnęłam się szelmowsko.
  - Nigdy nie twierdziliśmy, że jesteśmy ideałami.- odrzekł Zayn.
  - Dawaliście pewne sygnały, wprawdzie niewerbalne, ale jednak, które mogły dawać do zrozumienia, iż tacy właśnie jesteście. Banda oszustów.- mamrotałam niezadowolona, gdyż do tej pory nie udało mi się usiąść w miarę wygodnie."

  http://one-thing-one-direction-story.blogspot.com/

  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nathan Sykes, dwudziestoletni płatny zabójca, zaczyna mieć wszystkiego dosyć. Współpracuje i mieszka z Justinem Bieberem, który niewzruszony zabija dalej. Kiedy dostaje zlecenie, które uznał za ostatnie uważa, że powinien oszczędzić dziewczynę. Przekonuje ją do tego, że musi z nim zamieszkać, żeby nie było podejrzeń. Po pewnym czasie, wraz z Justinem wyjeżdżają z Londynu i zamieszkają w rodzinnym mieście Kanadyjczyka. Obydwoje zakochują się w niej i zaczynają rywalizować, ale wybór i tak należy do niej. Jest chora z miłości do ich dwojga.

  http://my-lovesick.blogspot.com/ zapraszam <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Harriet od dziecka miała problemy ze swoją agresją a kiedy zaczęła chodzić z Nathanem obudziła się w niej wielka egoistka. Czepia się nawet własnych przyjaciółek! Za to Nathan po mimo, że kocha swoją dziewczynę nie potrafi oderwać wzroku od innych dziewczyn. Kończy się na tym, że dopuścił się zdrady. Tylko czy na jednej się skończy? Jak to wszystko zniosą?

  http://w-strone-slonca-naile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń